Příjmení Colace

Chcete-li vědět více o příjmení Colace, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colace je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colace.

Příjmení Colace ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colace, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colace určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colace

Zobrazit mapu příjmení Colace

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colaceů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colace, abychom získali přesné informace o všech Colace, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colace, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colace. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colace naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colace na světě

 1. Itálie Itálie (835)
 2. Argentina Argentina (429)
 3. Francie Francie (219)
 4. Spojené státy Spojené státy (189)
 5. Austrálie Austrálie (30)
 6. Brazílie Brazílie (22)
 7. Španělsko Španělsko (7)
 8. Anglie Anglie (6)
 9. Uruguay Uruguay (5)
 10. Kanada Kanada (3)
 11. Švýcarsko Švýcarsko (3)
 12. Benin Benin (1)
 13. Chile Chile (1)
 14. Německo Německo (1)
 15. Indie Indie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colace na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colace. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colace častějším příjmením a ve kterých zemích je Colace neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colace začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colace mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colace, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colace prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colace, jak můžeme zjistit.

 1. Colaci
 2. Colaco
 3. Collace
 4. Calace
 5. Colage
 6. Clace
 7. Calac
 8. Calaco
 9. Calice
 10. Ciolac
 11. Ciolacu
 12. Clac
 13. Clack
 14. Clacy
 15. Clase
 16. Clece
 17. Colacio
 18. Colago
 19. Colak
 20. Colas
 21. Colazo
 22. Colic
 23. Colich
 24. Collaco
 25. Coloci
 26. Colque
 27. Colsch
 28. Colse
 29. Coluci
 30. Colzie
 31. Colca
 32. Coliche
 33. Colasse
 34. Coloch
 35. Colco
 36. Calce
 37. Colaso
 38. Celice
 39. Collaci
 40. Calage