Příjmení Colse

Chcete-li vědět více o příjmení Colse, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colse je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colse.

Příjmení Colse ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colse, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colse určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colse

Zobrazit mapu příjmení Colse

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colseů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colse, abychom získali přesné informace o všech Colse, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colse, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colse. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colse naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colse na světě

 1. Francie Francie (47)
 2. Filipíny Filipíny (11)
 3. Spojené státy Spojené státy (6)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colse na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colse. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colse častějším příjmením a ve kterých zemích je Colse neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colse mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colse, která mají odlišný původ a význam..

 1. Cols
 2. Colsa
 3. Colso
 4. Calise
 5. Cals
 6. Calsa
 7. Calso
 8. Calze
 9. Cels
 10. Celsa
 11. Celsi
 12. Celsie
 13. Celso
 14. Clase
 15. Clise
 16. Close
 17. Clouse
 18. Cluse
 19. Coels
 20. Colace
 21. Colak
 22. Colas
 23. Coles
 24. Coless
 25. Colic
 26. Colis
 27. Colles
 28. Collex
 29. Colls
 30. Colos
 31. Colosa
 32. Colosi
 33. Colque
 34. Colsch
 35. Colzie
 36. Cools
 37. Coloso
 38. Colca
 39. Colasse
 40. Celise