Příjmení Coels

Chcete-li vědět více o příjmení Coels, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coels je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coels.

Příjmení Coels ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coels, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coels určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coels

Zobrazit mapu příjmení Coels

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coelsů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coels, abychom získali přesné informace o všech Coels, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coels, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coels. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coels naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coels na světě

 1. Belgie Belgie (171)
 2. Německo Německo (52)
 3. Francie Francie (16)
 4. Kanada Kanada (4)
 5. Estonsko Estonsko (1)
 6. Nový Zéland Nový Zéland (1)
 7. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coels na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coels. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coels častějším příjmením a ve kterých zemích je Coels neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coels začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coels, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coels.

 1. Caels
 2. Cels
 3. Coelis
 4. Colls
 5. Cols
 6. Cools
 7. Cowels
 8. Coils
 9. Calls
 10. Cals
 11. Celes
 12. Celis
 13. Celsa
 14. Celsi
 15. Celso
 16. Cheles
 17. Chelos
 18. Cielos
 19. Clees
 20. Cles
 21. Cless
 22. Clews
 23. Cloes
 24. Colas
 25. Coles
 26. Coless
 27. Colis
 28. Collas
 29. Colles
 30. Collis
 31. Collys
 32. Colos
 33. Colsa
 34. Colse
 35. Colso
 36. Coules
 37. Cowles
 38. Cuelis
 39. Cills
 40. Cooles