Příjmení Coelis

Chcete-li vědět více o příjmení Coelis, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coelis je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coelis.

Příjmení Coelis ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coelis, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coelis určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coelis

Zobrazit mapu příjmení Coelis

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coelisů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coelis, abychom získali přesné informace o všech Coelis, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coelis, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coelis. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coelis naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coelis na světě

 1. Belgie Belgie (19)
 2. Brazílie Brazílie (8)
 3. Francie Francie (2)
 4. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coelis na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coelis. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coelis častějším příjmením a ve kterých zemích je Coelis neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coelis začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coelis, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coelis.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coelis prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coelis, jak můžeme zjistit.

 1. Celis
 2. Coels
 3. Colis
 4. Collis
 5. Cuelis
 6. Caels
 7. Cailis
 8. Calis
 9. Callis
 10. Celes
 11. Celic
 12. Celik
 13. Celius
 14. Celix
 15. Celiz
 16. Cellis
 17. Cels
 18. Cheles
 19. Chelius
 20. Cheliz
 21. Chellis
 22. Chelos
 23. Cielos
 24. Cillis
 25. Clewis
 26. Colas
 27. Coles
 28. Colias
 29. Colic
 30. Collas
 31. Colles
 32. Collias
 33. Colls
 34. Collys
 35. Colos
 36. Cols
 37. Cools
 38. Coules
 39. Cowels
 40. Cowles