Příjmení Coloso

Chcete-li vědět více o příjmení Coloso, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coloso je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coloso.

Příjmení Coloso ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coloso, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coloso určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coloso

Zobrazit mapu příjmení Coloso

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colosoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coloso, abychom získali přesné informace o všech Coloso, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coloso, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coloso. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coloso naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coloso na světě

 1. Filipíny Filipíny (1467)
 2. Spojené státy Spojené státy (116)
 3. Argentina Argentina (15)
 4. Tchaj-wan Tchaj-wan (10)
 5. Kanada Kanada (8)
 6. Itálie Itálie (6)
 7. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (4)
 8. Singapur Singapur (4)
 9. Peru Peru (3)
 10. Chile Chile (2)
 11. Čína Čína (2)
 12. Mexiko Mexiko (2)
 13. Portoriko Portoriko (2)
 14. Brazílie Brazílie (1)
 15. Ekvádor Ekvádor (1)
 16. Španělsko Španělsko (1)
 17. Izrael Izrael (1)
 18. Indie Indie (1)
 19. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 20. Nový Zéland Nový Zéland (1)
 21. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coloso na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coloso. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coloso častějším příjmením a ve kterých zemích je Coloso neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coloso, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coloso.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coloso prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coloso, jak můžeme zjistit.

 1. Colos
 2. Colosa
 3. Colosi
 4. Colso
 5. Colosso
 6. Colosio
 7. Colaso
 8. Calos
 9. Calosa
 10. Calso
 11. Celso
 12. Clos
 13. Closa
 14. Close
 15. Closs
 16. Colaco
 17. Colago
 18. Colas
 19. Colazo
 20. Colejo
 21. Coles
 22. Coless
 23. Colis
 24. Collaso
 25. Colls
 26. Colocho
 27. Coloci
 28. Coloji
 29. Colosia
 30. Colosky
 31. Colozzo
 32. Cols
 33. Colsa
 34. Colse
 35. Culaso
 36. Colossi
 37. Culos
 38. Caleso
 39. Coloch
 40. Colco