Příjmení Colosso

Chcete-li vědět více o příjmení Colosso, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colosso je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colosso.

Příjmení Colosso ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colosso, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colosso určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colosso

Zobrazit mapu příjmení Colosso

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colossoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colosso, abychom získali přesné informace o všech Colosso, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colosso, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colosso. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colosso naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colosso na světě

 1. Itálie Itálie (224)
 2. Brazílie Brazílie (155)
 3. Spojené státy Spojené státy (28)
 4. Francie Francie (14)
 5. Anglie Anglie (12)
 6. Venezuela Venezuela (9)
 7. Uruguay Uruguay (6)
 8. Belgie Belgie (1)
 9. Kanada Kanada (1)
 10. Španělsko Španělsko (1)
 11. Severní Irsko Severní Irsko (1)
 12. Panama Panama (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colosso na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colosso. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colosso častějším příjmením a ve kterých zemích je Colosso neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colosso začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colosso. To je způsobeno tím, že příjmení Colosso často podstupuje mutace.

 1. Coloso
 2. Colossi
 3. Colosio
 4. Closs
 5. Coless
 6. Collaso
 7. Colocho
 8. Colos
 9. Colosa
 10. Colosi
 11. Colosia
 12. Colosky
 13. Colozzo
 14. Colso
 15. Colussi
 16. Culasso
 17. Colasse
 18. Colesio
 19. Coliseo
 20. Colaso
 21. Calesso
 22. Calos
 23. Calosa
 24. Calso
 25. Calusio
 26. Celasco
 27. Celso
 28. Class
 29. Classi
 30. Classy
 31. Clauso
 32. Clesio
 33. Cless
 34. Clessa
 35. Cloes
 36. Cloos
 37. Clos
 38. Closa
 39. Closca
 40. Close