Příjmení Colage

Chcete-li vědět více o příjmení Colage, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colage je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colage.

Příjmení Colage ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colage, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colage určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colage

Zobrazit mapu příjmení Colage

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colageů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colage, abychom získali přesné informace o všech Colage, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colage, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colage. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colage naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colage na světě

 1. Itálie Itálie (122)
 2. Spojené státy Spojené státy (27)
 3. Indie Indie (2)
 4. Argentina Argentina (1)
 5. Belgie Belgie (1)
 6. Uganda Uganda (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colage na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colage. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colage častějším příjmením a ve kterých zemích je Colage neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colage začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colage mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colage, která mají odlišný původ a význam..

 1. Colace
 2. Colago
 3. Calage
 4. Caloge
 5. Cholagh
 6. Clagg
 7. Clague
 8. Clase
 9. Colaci
 10. Colaco
 11. Colak
 12. Colas
 13. Colazo
 14. Collace
 15. College
 16. Colque
 17. Colse
 18. Colzie
 19. Calace
 20. Colasse
 21. Colaso
 22. Colaj
 23. Clace
 24. Claige
 25. Calac
 26. Calaco
 27. Calais
 28. Calaise
 29. Calas
 30. Calauz
 31. Calaza
 32. Calice
 33. Calig
 34. Calise
 35. Callagy
 36. Caluag
 37. Calze
 38. Celaj
 39. Celsie
 40. Cholak