Příjmení College

Chcete-li vědět více o příjmení College, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení College je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením College.

Příjmení College ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě College, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením College určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení College

Zobrazit mapu příjmení College

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collegeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení College, abychom získali přesné informace o všech College, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení College, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením College. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li College naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce College na světě

 1. Nigérie Nigérie (718)
 2. Tanzanie Tanzanie (71)
 3. Pákistán Pákistán (40)
 4. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (30)
 5. Botswana Botswana (22)
 6. Anglie Anglie (14)
 7. Jordánsko Jordánsko (7)
 8. Kanada Kanada (6)
 9. Cookovy ostrovy Cookovy ostrovy (4)
 10. Kamerun Kamerun (1)
 11. Indie Indie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet College na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením College. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je College častějším příjmením a ve kterých zemích je College neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení College, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných College.

Ne všechna příjmení podobná příjmení College mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná College, která mají odlišný původ a význam..

 1. Collace
 2. Colles
 3. Colless
 4. Collex
 5. Colliga
 6. Collque
 7. Collejo
 8. Colleja
 9. Colage
 10. Colleck
 11. Callagy
 12. Calleja
 13. Callejo
 14. Calles
 15. Callesa
 16. Callesi
 17. Caloge
 18. Celles
 19. Cellesi
 20. Cilles
 21. Clece
 22. Clegg
 23. Colace
 24. Colago
 25. Colegio
 26. Colejo
 27. Coles
 28. Coless
 29. Collaco
 30. Collaku
 31. Collas
 32. Collaso
 33. Collazo
 34. Collias
 35. Collica
 36. Collick
 37. Collis
 38. Colloca
 39. Colls
 40. Collys