Příjmení Colleja

Chcete-li vědět více o příjmení Colleja, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colleja je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colleja.

Příjmení Colleja ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colleja, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colleja určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colleja

Zobrazit mapu příjmení Colleja

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collejaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colleja, abychom získali přesné informace o všech Colleja, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colleja, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colleja. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colleja naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colleja na světě

 1. Filipíny Filipíny (2)
 2. Spojené státy Spojené státy (2)
 3. Španělsko Španělsko (1)
 4. Anglie Anglie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colleja na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colleja. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colleja častějším příjmením a ve kterých zemích je Colleja neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Colleja. To je způsobeno tím, že příjmení Colleja často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colleja, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colleja.

 1. Calleja
 2. Collejo
 3. Caleja
 4. Callejo
 5. Callesa
 6. Cleja
 7. Colejo
 8. College
 9. Colles
 10. Colless
 11. Collex
 12. Collica
 13. Colliga
 14. Colloca
 15. Colleck
 16. Calcea
 17. Caleca
 18. Calejo
 19. Calles
 20. Callesi
 21. Celles
 22. Cellesi
 23. Cheluja
 24. Cilles
 25. Colazza
 26. Colcha
 27. Colecha
 28. Coles
 29. Coless
 30. Colicha
 31. Collace
 32. Collaco
 33. Collaku
 34. Collas
 35. Collaso
 36. Collazo
 37. Collias
 38. Collick
 39. Collis
 40. Colls