Příjmení Colleck

Chcete-li vědět více o příjmení Colleck, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colleck je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colleck.

Příjmení Colleck ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colleck, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colleck určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colleck

Zobrazit mapu příjmení Colleck

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collecků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colleck, abychom získali přesné informace o všech Colleck, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colleck, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colleck. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colleck naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colleck na světě

 1. Argentina Argentina (1)
 2. Španělsko Španělsko (1)
 3. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colleck na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colleck. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colleck častějším příjmením a ve kterých zemích je Colleck neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colleck začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colleck. To je způsobeno tím, že příjmení Colleck často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colleck nebo některé z příjmení podobných Colleck vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colleck jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colleck s společným kořenem.

 1. Collick
 2. Cloeck
 3. Collace
 4. Collaco
 5. College
 6. Colles
 7. Colless
 8. Collex
 9. Collica
 10. Colloca
 11. Colwick
 12. Collejo
 13. Colleja
 14. Collaci
 15. Caleca
 16. Callac
 17. Calleja
 18. Callejo
 19. Calles
 20. Callesa
 21. Callesi
 22. Callico
 23. Celles
 24. Cellesi
 25. Chalecki
 26. Chilek
 27. Cholecki
 28. Chulick
 29. Cielecki
 30. Cilek
 31. Cilles
 32. Ciolek
 33. Clack
 34. Clece
 35. Cleek
 36. Click
 37. Clock
 38. Cluck
 39. Colace
 40. Colaci