Příjmení Coleasa

Chcete-li vědět více o příjmení Coleasa, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coleasa je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coleasa.

Příjmení Coleasa ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coleasa, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coleasa určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coleasa

Zobrazit mapu příjmení Coleasa

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coleasaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coleasa, abychom získali přesné informace o všech Coleasa, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coleasa, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coleasa. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coleasa naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coleasa na světě

 1. Rumunsko Rumunsko (281)
 2. Mexiko Mexiko (6)
 3. Řecko Řecko (4)
 4. Finsko Finsko (1)
 5. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 6. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coleasa na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coleasa. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coleasa častějším příjmením a ve kterých zemích je Coleasa neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Coleasa. To je způsobeno tím, že příjmení Coleasa často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Coleasa nebo některé z příjmení podobných Coleasa vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coleasa jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coleasa s společným kořenem.

 1. Clessa
 2. Colas
 3. Colecha
 4. Coles
 5. Coless
 6. Colias
 7. Collas
 8. Collaso
 9. Colosa
 10. Colsa
 11. Cleusa
 12. Coliaza
 13. Colaso
 14. Calas
 15. Calaza
 16. Caleca
 17. Caleja
 18. Cales
 19. Calesi
 20. Callas
 21. Callesa
 22. Calosa
 23. Calsa
 24. Celes
 25. Celesia
 26. Celsa
 27. Celusa
 28. Claas
 29. Clas
 30. Clasca
 31. Clase
 32. Clash
 33. Class
 34. Clees
 35. Cleja
 36. Cles
 37. Clesi
 38. Cless
 39. Clews
 40. Closa