Příjmení Collishaw

Chcete-li vědět více o příjmení Collishaw, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collishaw je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collishaw.

Příjmení Collishaw ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collishaw, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collishaw určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collishaw

Zobrazit mapu příjmení Collishaw

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collishawů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collishaw, abychom získali přesné informace o všech Collishaw, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collishaw, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collishaw. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collishaw naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collishaw na světě

 1. Anglie Anglie (372)
 2. Spojené státy Spojené státy (155)
 3. Austrálie Austrálie (115)
 4. Kanada Kanada (60)
 5. Wales Wales (6)
 6. Nový Zéland Nový Zéland (6)
 7. Indie Indie (3)
 8. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 9. Brunej Brunej (1)
 10. Bělorusko Bělorusko (1)
 11. Německo Německo (1)
 12. Skotsko Skotsko (1)
 13. Řecko Řecko (1)
 14. Mexiko Mexiko (1)
 15. Katar Katar (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collishaw na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collishaw. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collishaw častějším příjmením a ve kterých zemích je Collishaw neobvyklé nebo neexistující příjmení.

 1. Cowlishaw
 2. Coleyshaw
 3. Colicha
 4. Collias
 5. Collica
 6. Collichio
 7. Colliga
 8. Collis
 9. Culshaw
 10. Colliss
 11. Callesa
 12. Callis
 13. Callisaya
 14. Cellis
 15. Cillis
 16. Clish
 17. Coelis
 18. Colasseau
 19. Colcha
 20. Colecha
 21. Colias
 22. Colich
 23. Colis
 24. Collas
 25. Collaso
 26. Colles
 27. Colless
 28. Collick
 29. Colloca
 30. Colls
 31. Collys
 32. Colosa
 33. Colosia
 34. Colsa
 35. Cullis
 36. Coleasa
 37. Colicheo
 38. Coliche
 39. Callich
 40. Coliaza