Příjmení Colliss

Chcete-li vědět více o příjmení Colliss, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colliss je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colliss.

Příjmení Colliss ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colliss, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colliss určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colliss

Zobrazit mapu příjmení Colliss

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collissů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colliss, abychom získali přesné informace o všech Colliss, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colliss, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colliss. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colliss naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colliss na světě

 1. Anglie Anglie (198)
 2. Kanada Kanada (78)
 3. Austrálie Austrálie (68)
 4. Spojené státy Spojené státy (53)
 5. Švýcarsko Švýcarsko (14)
 6. Skotsko Skotsko (9)
 7. Nový Zéland Nový Zéland (7)
 8. Indie Indie (6)
 9. Brazílie Brazílie (1)
 10. Kypr Kypr (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colliss na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colliss. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colliss častějším příjmením a ve kterých zemích je Colliss neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colliss, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colliss.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colliss mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colliss, která mají odlišný původ a význam..

 1. Colless
 2. Collias
 3. Collis
 4. Calliss
 5. Callies
 6. Callis
 7. Cellis
 8. Cillis
 9. Claiss
 10. Coelis
 11. Coless
 12. Colias
 13. Colis
 14. Collas
 15. Collaso
 16. Colles
 17. Collica
 18. Collick
 19. Colliga
 20. Colls
 21. Collys
 22. Cullis
 23. Collos
 24. Challiss
 25. Cliss
 26. Cailis
 27. Calais
 28. Calaise
 29. Calis
 30. Calise
 31. Calisi
 32. Callais
 33. Callas
 34. Calles
 35. Callesa
 36. Callesi
 37. Callico
 38. Callizo
 39. Callos
 40. Calls