Příjmení Collera

Chcete-li vědět více o příjmení Collera, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collera je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collera.

Příjmení Collera ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collera, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collera určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collera

Zobrazit mapu příjmení Collera

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colleraů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collera, abychom získali přesné informace o všech Collera, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collera, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collera. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collera naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collera na světě

 1. Filipíny Filipíny (1910)
 2. Kuba Kuba (421)
 3. Spojené státy Spojené státy (132)
 4. Španělsko Španělsko (116)
 5. Argentina Argentina (93)
 6. Singapur Singapur (39)
 7. Mexiko Mexiko (13)
 8. Venezuela Venezuela (11)
 9. Brazílie Brazílie (10)
 10. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (6)
 11. Itálie Itálie (6)
 12. Austrálie Austrálie (5)
 13. Katar Katar (4)
 14. Kanada Kanada (2)
 15. Čína Čína (2)
 16. Belgie Belgie (1)
 17. Anglie Anglie (1)
 18. Guam Guam (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collera na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collera. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collera častějším příjmením a ve kterých zemích je Collera neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Collera začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Collera. To je způsobeno tím, že příjmení Collera často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Collera prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Collera, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Collera nebo některé z příjmení podobných Collera vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Collera jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Collera s společným kořenem.

 1. Colera
 2. Coller
 3. Collere
 4. Collora
 5. Collura
 6. Cullera
 7. Calera
 8. Caller
 9. Calleri
 10. Callero
 11. Callery
 12. Celler
 13. Cellere
 14. Celleri
 15. Cellero
 16. Cellura
 17. Ciller
 18. Cillero
 19. Coeler
 20. Cohler
 21. Coler
 22. Colero
 23. Colier
 24. Collar
 25. Collari
 26. Colleary
 27. Collier
 28. Collyer
 29. Colyer
 30. Cooler
 31. Culler
 32. Cullere
 33. Cooller
 34. Coullery
 35. Coloura
 36. Cullara
 37. Colere
 38. Collor
 39. Collaer
 40. Collaro