Příjmení Colier

Chcete-li vědět více o příjmení Colier, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colier je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colier.

Příjmení Colier ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colier, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colier určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colier

Zobrazit mapu příjmení Colier

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colierů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colier, abychom získali přesné informace o všech Colier, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colier, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colier. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colier naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colier na světě

 1. Francie Francie (287)
 2. Spojené státy Spojené státy (109)
 3. Nizozemsko Nizozemsko (37)
 4. Kanada Kanada (12)
 5. Venezuela Venezuela (12)
 6. Brazílie Brazílie (9)
 7. Anglie Anglie (9)
 8. Severní Irsko Severní Irsko (6)
 9. Belgie Belgie (2)
 10. Argentina Argentina (1)
 11. Demokratická republika Kongo Demokratická republika Kongo (1)
 12. Kypr Kypr (1)
 13. Wales Wales (1)
 14. Řecko Řecko (1)
 15. Mexiko Mexiko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colier na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colier. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colier častějším příjmením a ve kterých zemích je Colier neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colier nebo některé z příjmení podobných Colier vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colier jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colier s společným kořenem.

 1. Calier
 2. Celier
 3. Cholier
 4. Coler
 5. Coller
 6. Collier
 7. Colyer
 8. Coulier
 9. Caler
 10. Caller
 11. Callier
 12. Caulier
 13. Celler
 14. Cellier
 15. Ciller
 16. Cleer
 17. Cler
 18. Cloer
 19. Cluer
 20. Coeler
 21. Cohler
 22. Colar
 23. Colera
 24. Colero
 25. Collar
 26. Collera
 27. Collere
 28. Colliar
 29. Collyer
 30. Color
 31. Colyar
 32. Colyear
 33. Cooler
 34. Culler
 35. Cooller
 36. Chalier
 37. Ckler
 38. Colere
 39. Calieri
 40. Collor