Příjmení Calera

Chcete-li vědět více o příjmení Calera, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Calera je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Calera.

Příjmení Calera ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Calera, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Calera určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Calera

Zobrazit mapu příjmení Calera

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Caleraů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Calera, abychom získali přesné informace o všech Calera, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Calera, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Calera. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Calera naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Calera na světě

 1. Filipíny Filipíny (571)
 2. Mexiko Mexiko (312)
 3. Brazílie Brazílie (297)
 4. Španělsko Španělsko (270)
 5. Spojené státy Spojené státy (59)
 6. Argentina Argentina (54)
 7. Itálie Itálie (52)
 8. Venezuela Venezuela (32)
 9. Chile Chile (10)
 10. Kolumbie Kolumbie (10)
 11. Francie Francie (8)
 12. Peru Peru (6)
 13. Indie Indie (3)
 14. Anglie Anglie (2)
 15. Dánsko Dánsko (1)
 16. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Calera na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Calera. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Calera častějším příjmením a ve kterých zemích je Calera neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Calera začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Calera. To je způsobeno tím, že příjmení Calera často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Calera, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Calera.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Calera prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Calera, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Calera nebo některé z příjmení podobných Calera vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Calera jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Calera s společným kořenem.

 1. Calara
 2. Caler
 3. Caleri
 4. Calero
 5. Colera
 6. Calaro
 7. Calier
 8. Caliri
 9. Caller
 10. Calleri
 11. Callero
 12. Callery
 13. Caloira
 14. Calor
 15. Calore
 16. Calori
 17. Cayler
 18. Celeri
 19. Celero
 20. Chaler
 21. Clara
 22. Cler
 23. Cleray
 24. Clere
 25. Cleri
 26. Clery
 27. Coler
 28. Colero
 29. Collera
 30. Cullera
 31. Ckler
 32. Celeira
 33. Calearo
 34. Caloro
 35. Colere
 36. Calieri
 37. Caleiro
 38. Caliero
 39. Celere
 40. Calerio