Příjmení Caleri

Chcete-li vědět více o příjmení Caleri, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Caleri je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Caleri.

Příjmení Caleri ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Caleri, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Caleri určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Caleri

Zobrazit mapu příjmení Caleri

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Caleriů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Caleri, abychom získali přesné informace o všech Caleri, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Caleri, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Caleri. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Caleri naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Caleri na světě

 1. Itálie Itálie (327)
 2. Argentina Argentina (194)
 3. Dominikánská republika Dominikánská republika (39)
 4. Francie Francie (37)
 5. Spojené státy Spojené státy (12)
 6. Brazílie Brazílie (8)
 7. Mexiko Mexiko (7)
 8. Indie Indie (5)
 9. Uruguay Uruguay (4)
 10. Španělsko Španělsko (2)
 11. Anglie Anglie (2)
 12. Burkina Faso Burkina Faso (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Caleri na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Caleri. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Caleri častějším příjmením a ve kterých zemích je Caleri neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Caleri začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Caleri. To je způsobeno tím, že příjmení Caleri často podstupuje mutace.

 1. Caler
 2. Calera
 3. Calero
 4. Caliri
 5. Calleri
 6. Calori
 7. Celeri
 8. Cleri
 9. Calieri
 10. Calerio
 11. Calara
 12. Calaro
 13. Caliari
 14. Calier
 15. Callari
 16. Caller
 17. Callero
 18. Callery
 19. Callori
 20. Calor
 21. Calore
 22. Calrio
 23. Caluori
 24. Cayler
 25. Celero
 26. Celleri
 27. Chaler
 28. Clari
 29. Cler
 30. Clere
 31. Clery
 32. Coler
 33. Colera
 34. Colero
 35. Callieri
 36. Ckler
 37. Calearo
 38. Caloro
 39. Colere
 40. Celari