Příjmení Caler

Chcete-li vědět více o příjmení Caler, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Caler je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Caler.

Příjmení Caler ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Caler, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Caler určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Caler

Zobrazit mapu příjmení Caler

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Calerů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Caler, abychom získali přesné informace o všech Caler, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Caler, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Caler. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Caler naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Caler na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (878)
 2. Španělsko Španělsko (641)
 3. Filipíny Filipíny (140)
 4. Argentina Argentina (63)
 5. Pákistán Pákistán (43)
 6. Turecko Turecko (39)
 7. Brazílie Brazílie (20)
 8. Polsko Polsko (18)
 9. Indie Indie (7)
 10. Francie Francie (5)
 11. Tchaj-wan Tchaj-wan (2)
 12. Belgie Belgie (1)
 13. Čína Čína (1)
 14. Kostarika Kostarika (1)
 15. Česká republika Česká republika (1)
 16. Německo Německo (1)
 17. Anglie Anglie (1)
 18. Jamajka Jamajka (1)
 19. Portoriko Portoriko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Caler na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Caler. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Caler častějším příjmením a ve kterých zemích je Caler neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Caler začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Caler, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Caler.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Caler mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Caler, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Caler nebo některé z příjmení podobných Caler vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Caler jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Caler s společným kořenem.

 1. Calera
 2. Caleri
 3. Calero
 4. Calier
 5. Caller
 6. Calor
 7. Cayler
 8. Chaler
 9. Cler
 10. Coler
 11. Ckler
 12. Cailar
 13. Calara
 14. Calaro
 15. Caliri
 16. Callar
 17. Callear
 18. Calleri
 19. Callero
 20. Callery
 21. Callier
 22. Callur
 23. Calore
 24. Calori
 25. Caulier
 26. Caylor
 27. Celeri
 28. Celero
 29. Celier
 30. Celler
 31. Chalar
 32. Ciller
 33. Clar
 34. Clauer
 35. Clear
 36. Cleer
 37. Clere
 38. Cleri
 39. Clery
 40. Cloer