Příjmení Color

Chcete-li vědět více o příjmení Color, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Color je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Color.

Příjmení Color ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Color, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Color určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Color

Zobrazit mapu příjmení Color

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colorů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Color, abychom získali přesné informace o všech Color, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Color, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Color. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Color naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Color na světě

 1. Mexiko Mexiko (298)
 2. Írán Írán (182)
 3. Filipíny Filipíny (154)
 4. Egypt Egypt (122)
 5. Pákistán Pákistán (107)
 6. Brazílie Brazílie (25)
 7. Libérie Libérie (17)
 8. Tchaj-wan Tchaj-wan (10)
 9. Peru Peru (4)
 10. Německo Německo (2)
 11. Francie Francie (2)
 12. Kanada Kanada (1)
 13. Čína Čína (1)
 14. Řecko Řecko (1)
 15. Guatemala Guatemala (1)
 16. Indie Indie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Color na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Color. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Color častějším příjmením a ve kterých zemích je Color neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Color začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Color. To je způsobeno tím, že příjmení Color často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Color, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Color.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Color mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Color, která mají odlišný původ a význam..

 1. Calor
 2. Clor
 3. Colar
 4. Coler
 5. Collor
 6. Colore
 7. Colori
 8. Caler
 9. Calore
 10. Calori
 11. Caylor
 12. Clar
 13. Cler
 14. Cloar
 15. Cloer
 16. Clore
 17. Coeler
 18. Cohler
 19. Colera
 20. Colero
 21. Colhour
 22. Colier
 23. Collar
 24. Coller
 25. Collora
 26. Colyar
 27. Colyer
 28. Cooler
 29. Cular
 30. Cullor
 31. Ckler
 32. Coloura
 33. Clur
 34. Caloro
 35. Colere
 36. Coleur
 37. Colorio
 38. Clory
 39. Clour
 40. Cailar