Příjmení Colori

Chcete-li vědět více o příjmení Colori, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colori je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colori.

Příjmení Colori ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colori, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colori určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colori

Zobrazit mapu příjmení Colori

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coloriů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colori, abychom získali přesné informace o všech Colori, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colori, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colori. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colori naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colori na světě

 1. Írán Írán (126)
 2. Itálie Itálie (35)
 3. Anglie Anglie (10)
 4. Švýcarsko Švýcarsko (8)
 5. Brazílie Brazílie (6)
 6. Albánie Albánie (1)
 7. Česká republika Česká republika (1)
 8. Německo Německo (1)
 9. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 10. Francie Francie (1)
 11. Izrael Izrael (1)
 12. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 13. Rusko Rusko (1)
 14. Švédsko Švédsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colori na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colori. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colori častějším příjmením a ve kterých zemích je Colori neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colori začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colori nebo některé z příjmení podobných Colori vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colori jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colori s společným kořenem.

 1. Calori
 2. Color
 3. Colore
 4. Colorio
 5. Caleri
 6. Caliri
 7. Callori
 8. Calor
 9. Calore
 10. Caluori
 11. Celeri
 12. Celorio
 13. Clari
 14. Cleri
 15. Clor
 16. Clore
 17. Colar
 18. Coler
 19. Colera
 20. Colero
 21. Collari
 22. Collora
 23. Coloura
 24. Caloro
 25. Colere
 26. Celoria
 27. Celari
 28. Collor
 29. Colaiori
 30. Clory
 31. Calara
 32. Calaro
 33. Caler
 34. Calera
 35. Calero
 36. Caliari
 37. Callari
 38. Calleri
 39. Callore
 40. Caloira