Příjmení Collaer

Chcete-li vědět více o příjmení Collaer, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collaer je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collaer.

Příjmení Collaer ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collaer, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collaer určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collaer

Zobrazit mapu příjmení Collaer

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collaerů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collaer, abychom získali přesné informace o všech Collaer, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collaer, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collaer. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collaer naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collaer na světě

 1. Belgie Belgie (188)
 2. Spojené státy Spojené státy (51)
 3. Francie Francie (3)
 4. Argentina Argentina (2)
 5. Španělsko Španělsko (1)
 6. Anglie Anglie (1)
 7. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collaer na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collaer. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collaer častějším příjmením a ve kterých zemích je Collaer neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Collaer. To je způsobeno tím, že příjmení Collaer často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Collaer, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Collaer.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Collaer prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Collaer, jak můžeme zjistit.

 1. Collar
 2. Coller
 3. Collier
 4. Collyer
 5. Colleer
 6. Callar
 7. Caller
 8. Callier
 9. Cellar
 10. Celler
 11. Cellier
 12. Ciller
 13. Coeler
 14. Cohler
 15. Colar
 16. Coler
 17. Colier
 18. Collari
 19. Collera
 20. Collere
 21. Colliar
 22. Collyar
 23. Colyar
 24. Colyer
 25. Cooler
 26. Coulier
 27. Cullar
 28. Culler
 29. Cooller
 30. Coellar
 31. Collor
 32. Collaro
 33. Collyear
 34. Cailar
 35. Caillier
 36. Caler
 37. Calier
 38. Callari
 39. Callear
 40. Calleri