Příjmení Codice

Chcete-li vědět více o příjmení Codice, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codice je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codice.

Příjmení Codice ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codice, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codice určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codice

Zobrazit mapu příjmení Codice

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codiceů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codice, abychom získali přesné informace o všech Codice, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codice, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codice. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codice naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codice na světě

 1. Itálie Itálie (87)
 2. Brazílie Brazílie (1)
 3. Kolumbie Kolumbie (1)
 4. Španělsko Španělsko (1)
 5. Mexiko Mexiko (1)
 6. Portugalsko Portugalsko (1)
 7. San Marino San Marino (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codice na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codice. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codice častějším příjmením a ve kterých zemích je Codice neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codice začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Codice. To je způsobeno tím, že příjmení Codice často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codice mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codice, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Codice nebo některé z příjmení podobných Codice vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codice jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codice s společným kořenem.

 1. Codica
 2. Codici
 3. Codeca
 4. Codias
 5. Cotich
 6. Codicè
 7. Cotic
 8. Codoceo
 9. Codis
 10. Cotica
 11. Caddick
 12. Cadiz
 13. Catic
 14. Catico
 15. Cetica
 16. Chadick
 17. Codega
 18. Codes
 19. Codescu
 20. Codeso
 21. Codez
 22. Codjo
 23. Cotac
 24. Cotiga
 25. Cotis
 26. Cotoc
 27. Cottica
 28. Cudjoe
 29. Cadis
 30. Cotik
 31. Chodis
 32. Codjia
 33. Chedick
 34. Cidik
 35. Cotias
 36. Caduco
 37. Cutic
 38. Cotaco
 39. Cudik
 40. Cadge