Příjmení Codescu

Chcete-li vědět více o příjmení Codescu, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codescu je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codescu.

Příjmení Codescu ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codescu, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codescu určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codescu

Zobrazit mapu příjmení Codescu

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codescuů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codescu, abychom získali přesné informace o všech Codescu, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codescu, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codescu. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codescu naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codescu na světě

 1. Rumunsko Rumunsko (505)
 2. Španělsko Španělsko (12)
 3. Anglie Anglie (3)
 4. Itálie Itálie (3)
 5. Spojené státy Spojené státy (3)
 6. Rakousko Rakousko (1)
 7. Rusko Rusko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codescu na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codescu. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codescu častějším příjmením a ve kterých zemích je Codescu neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Codescu. To je způsobeno tím, že příjmení Codescu často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Codescu prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Codescu, jak můžeme zjistit.

 1. Codeca
 2. Codes
 3. Codeso
 4. Cades
 5. Chitescu
 6. Cides
 7. Codega
 8. Codez
 9. Codica
 10. Codici
 11. Cotes
 12. Codice
 13. Codis
 14. Caddick
 15. Cadek
 16. Cadez
 17. Cadus
 18. Caides
 19. Cates
 20. Caudes
 21. Chodos
 22. Chodosh
 23. Ciutacu
 24. Coates
 25. Coats
 26. Codazzi
 27. Codias
 28. Codjo
 29. Coets
 30. Cootes
 31. Coots
 32. Cotac
 33. Cotis
 34. Cotoc
 35. Cotos
 36. Cots
 37. Cottes
 38. Cottica
 39. Cotts
 40. Cotys