Příjmení Codis

Chcete-li vědět více o příjmení Codis, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codis je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codis.

Příjmení Codis ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codis, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codis určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codis

Zobrazit mapu příjmení Codis

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codisů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codis, abychom získali přesné informace o všech Codis, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codis, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codis. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codis naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codis na světě

 1. Filipíny Filipíny (145)
 2. Francie Francie (81)
 3. Spojené státy Spojené státy (11)
 4. Austrálie Austrálie (5)
 5. Mexiko Mexiko (5)
 6. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (2)
 7. Honduras Honduras (2)
 8. Portugalsko Portugalsko (1)
 9. Švédsko Švédsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codis na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codis. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codis častějším příjmením a ve kterých zemích je Codis neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codis začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Codis. To je způsobeno tím, že příjmení Codis často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codis, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codis.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codis mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codis, která mají odlišný původ a význam..

 1. Codes
 2. Codias
 3. Cotis
 4. Cadis
 5. Chodis
 6. Cades
 7. Cadiz
 8. Cadus
 9. Chodos
 10. Cides
 11. Coats
 12. Codeso
 13. Codez
 14. Codica
 15. Codici
 16. Codjo
 17. Coets
 18. Coots
 19. Cotes
 20. Cotos
 21. Cots
 22. Cottis
 23. Cotts
 24. Cotys
 25. Couts
 26. Cudos
 27. Cutis
 28. Cedas
 29. Cotik
 30. Codjia
 31. Cidik
 32. Codice
 33. Cotias
 34. Cotic
 35. Cotas
 36. Cudik
 37. Caddis
 38. Cadek
 39. Cadez
 40. Caduz