Příjmení Codjia

Chcete-li vědět více o příjmení Codjia, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codjia je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codjia.

Příjmení Codjia ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codjia, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codjia určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codjia

Zobrazit mapu příjmení Codjia

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codjiaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codjia, abychom získali přesné informace o všech Codjia, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codjia, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codjia. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codjia naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codjia na světě

 1. Benin Benin (5011)
 2. Togo Togo (1890)
 3. Francie Francie (154)
 4. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (91)
 5. Švýcarsko Švýcarsko (13)
 6. Maroko Maroko (9)
 7. Anglie Anglie (8)
 8. Kanada Kanada (7)
 9. Nigérie Nigérie (7)
 10. Spojené státy Spojené státy (6)
 11. Kamerun Kamerun (5)
 12. Niger Niger (4)
 13. Burkina Faso Burkina Faso (3)
 14. Senegal Senegal (3)
 15. Belgie Belgie (2)
 16. Česká republika Česká republika (2)
 17. Keňa Keňa (2)
 18. Brazílie Brazílie (1)
 19. Německo Německo (1)
 20. Ghana Ghana (1)
 21. Hongkong Hongkong (1)
 22. Itálie Itálie (1)
 23. Monako Monako (1)
 24. Rusko Rusko (1)
 25. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codjia na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codjia. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codjia častějším příjmením a ve kterých zemích je Codjia neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codjia začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codjia mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codjia, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Codjia nebo některé z příjmení podobných Codjia vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codjia jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codjia s společným kořenem.

 1. Codeca
 2. Codega
 3. Codias
 4. Codica
 5. Codjo
 6. Codis
 7. Cadiz
 8. Codes
 9. Codeso
 10. Codez
 11. Codici
 12. Cotiga
 13. Cotis
 14. Cottica
 15. Cottis
 16. Cudjo
 17. Cudjoe
 18. Cadis
 19. Cotik
 20. Chodis
 21. Cidik
 22. Codice
 23. Cotias
 24. Chadjaa
 25. Cotic
 26. Cotza
 27. Chudzia
 28. Cotica
 29. Cudik
 30. Caddis
 31. Chotzia
 32. Cudzio
 33. Cadazi
 34. Caddick
 35. Cadek
 36. Cades
 37. Cadez
 38. Cadus
 39. Caduz
 40. Cadzow