Příjmení Codega

Chcete-li vědět více o příjmení Codega, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codega je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codega.

Příjmení Codega ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codega, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codega určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codega

Zobrazit mapu příjmení Codega

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codegaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codega, abychom získali přesné informace o všech Codega, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codega, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codega. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codega naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codega na světě

 1. Itálie Itálie (706)
 2. Argentina Argentina (331)
 3. Spojené státy Spojené státy (120)
 4. Francie Francie (44)
 5. Austrálie Austrálie (20)
 6. Brazílie Brazílie (17)
 7. Švýcarsko Švýcarsko (9)
 8. Anglie Anglie (2)
 9. Belgie Belgie (1)
 10. Španělsko Španělsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codega na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codega. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codega častějším příjmením a ve kterých zemích je Codega neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codega začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Codega. To je způsobeno tím, že příjmení Codega často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Codega nebo některé z příjmení podobných Codega vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codega jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codega s společným kořenem.

 1. Codeca
 2. Codes
 3. Codeso
 4. Codez
 5. Codica
 6. Cotiga
 7. Codjia
 8. Cadek
 9. Cades
 10. Cadez
 11. Cides
 12. Codescu
 13. Codias
 14. Codici
 15. Codjo
 16. Coets
 17. Cotes
 18. Codice
 19. Cotza
 20. Cudek
 21. Codis
 22. Cotica
 23. Coteux
 24. Cadeus
 25. Cadge
 26. Cadazi
 27. Cadieux
 28. Cadiz
 29. Cadus
 30. Caduz
 31. Cadzow
 32. Caides
 33. Catagua
 34. Cates
 35. Cateux
 36. Caudes
 37. Cedazo
 38. Cetica
 39. Chadek
 40. Chedas