Příjmení Codeca

Chcete-li vědět více o příjmení Codeca, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codeca je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codeca.

Příjmení Codeca ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codeca, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codeca určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codeca

Zobrazit mapu příjmení Codeca

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codecaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codeca, abychom získali přesné informace o všech Codeca, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codeca, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codeca. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codeca naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codeca na světě

 1. Itálie Itálie (430)
 2. Argentina Argentina (14)
 3. Brazílie Brazílie (12)
 4. Austrálie Austrálie (2)
 5. Spojené státy Spojené státy (2)
 6. Francie Francie (1)
 7. Indie Indie (1)
 8. Lucembursko Lucembursko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codeca na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codeca. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codeca častějším příjmením a ve kterých zemích je Codeca neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codeca začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Codeca. To je způsobeno tím, že příjmení Codeca často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codeca mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codeca, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Codeca nebo některé z příjmení podobných Codeca vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codeca jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codeca s společným kořenem.

 1. Codega
 2. Codica
 3. Codes
 4. Codescu
 5. Codeso
 6. Codez
 7. Codici
 8. Codjia
 9. Codice
 10. Cotica
 11. Cadek
 12. Cades
 13. Cadez
 14. Cetica
 15. Cides
 16. Codias
 17. Codjo
 18. Coets
 19. Cotac
 20. Cotes
 21. Cotiga
 22. Cotoc
 23. Cottica
 24. Cotich
 25. Codicè
 26. Cotic
 27. Codoceo
 28. Cotza
 29. Caduco
 30. Cudek
 31. Codis
 32. Chodecki
 33. Coteux
 34. Cotaco
 35. Cadeus
 36. Cutuca
 37. Cadazi
 38. Caddick
 39. Cadieux
 40. Cadiz