Příjmení Codoceo

Chcete-li vědět více o příjmení Codoceo, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codoceo je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codoceo.

Příjmení Codoceo ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codoceo, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codoceo určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codoceo

Zobrazit mapu příjmení Codoceo

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codoceoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codoceo, abychom získali přesné informace o všech Codoceo, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codoceo, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codoceo. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codoceo naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codoceo na světě

 1. Chile Chile (2219)
 2. Kanada Kanada (9)
 3. Austrálie Austrálie (7)
 4. Spojené státy Spojené státy (6)
 5. Argentina Argentina (2)
 6. Brazílie Brazílie (1)
 7. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 8. Španělsko Španělsko (1)
 9. Peru Peru (1)
 10. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codoceo na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codoceo. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codoceo častějším příjmením a ve kterých zemích je Codoceo neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codoceo začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Codoceo. To je způsobeno tím, že příjmení Codoceo často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codoceo, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codoceo.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codoceo mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codoceo, která mají odlišný původ a význam..

 1. Codice
 2. Codeca
 3. Codes
 4. Codeso
 5. Codez
 6. Codica
 7. Codici
 8. Codjo
 9. Cootes
 10. Cotcho
 11. Cotoc
 12. Cotacio
 13. Codicè
 14. Caduco
 15. Catocho
 16. Cotaco
 17. Cadek
 18. Cades
 19. Cadez
 20. Catico
 21. Cedazo
 22. Chadock
 23. Chodacki
 24. Chodos
 25. Chodosh
 26. Chotek
 27. Cides
 28. Coates
 29. Codazzi
 30. Codega
 31. Codescu
 32. Codias
 33. Coetzee
 34. Coots
 35. Cotac
 36. Cotes
 37. Cotos
 38. Cottes
 39. Coutes
 40. Cudjo