Příjmení Comendador

Chcete-li vědět více o příjmení Comendador, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Comendador je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Comendador.

Příjmení Comendador ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Comendador, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Comendador určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Comendador

Zobrazit mapu příjmení Comendador

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Comendadorů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Comendador, abychom získali přesné informace o všech Comendador, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Comendador, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Comendador. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Comendador naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Comendador na světě

 1. Filipíny Filipíny (9031)
 2. Španělsko Španělsko (817)
 3. Kuba Kuba (232)
 4. Saúdská Arábie Saúdská Arábie (158)
 5. Spojené státy Spojené státy (104)
 6. Kolumbie Kolumbie (80)
 7. Kanada Kanada (20)
 8. Venezuela Venezuela (13)
 9. Brazílie Brazílie (7)
 10. Singapur Singapur (4)
 11. Francie Francie (3)
 12. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (2)
 13. Thajsko Thajsko (2)
 14. Argentina Argentina (1)
 15. Ekvádor Ekvádor (1)
 16. Mikronésie Mikronésie (1)
 17. Anglie Anglie (1)
 18. Mexiko Mexiko (1)
 19. Malajsie Malajsie (1)
 20. Vietnam Vietnam (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Comendador na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Comendador. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Comendador častějším příjmením a ve kterých zemích je Comendador neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Comendador začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Comendador. To je způsobeno tím, že příjmení Comendador často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Comendador, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Comendador.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Comendador mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Comendador, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Comendador prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Comendador, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Comendador nebo některé z příjmení podobných Comendador vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Comendador jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Comendador s společným kořenem.

 1. Cimentada
 2. Comandaru
 3. Comendeiro
 4. Comendez
 5. Comanda
 6. Comando
 7. Comandante
 8. Comunidad
 9. Comandari
 10. Caminada
 11. Caminade
 12. Camondo
 13. Camuendo
 14. Cimental
 15. Comandini
 16. Comandoli
 17. Commander
 18. Comand
 19. Comanducci
 20. Cominotto
 21. Commandeur
 22. Cimenton
 23. Comandi
 24. Comandich
 25. Comande
 26. Cimento
 27. Caminati
 28. Chaminade
 29. Chimento
 30. Chinander
 31. Ciment
 32. Comanita
 33. Commant
 34. Comment
 35. Comonte
 36. Comontes
 37. Conant
 38. Chaminda
 39. Cementerio
 40. Cominotti