Příjmení Comandari

Chcete-li vědět více o příjmení Comandari, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Comandari je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Comandari.

Příjmení Comandari ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Comandari, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Comandari určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Comandari

Zobrazit mapu příjmení Comandari

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Comandariů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Comandari, abychom získali přesné informace o všech Comandari, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Comandari, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Comandari. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Comandari naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Comandari na světě

 1. Salvador Salvador (46)
 2. Moldavsko Moldavsko (41)
 3. Chile Chile (23)
 4. Spojené státy Spojené státy (21)
 5. Kostarika Kostarika (1)
 6. Německo Německo (1)
 7. Honduras Honduras (1)
 8. Podněstří Podněstří (1)
 9. Mexiko Mexiko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Comandari na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Comandari. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Comandari častějším příjmením a ve kterých zemích je Comandari neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Comandari prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Comandari, jak můžeme zjistit.

 1. Comandaru
 2. Comandini
 3. Comandoli
 4. Comanda
 5. Comandi
 6. Commander
 7. Comando
 8. Comand
 9. Comanducci
 10. Comandante
 11. Comandich
 12. Comande
 13. Caminati
 14. Canandi
 15. Comanita
 16. Comendador
 17. Comendeiro
 18. Comendez
 19. Cominotti
 20. Cominetti
 21. Comunidad
 22. Camanducci
 23. Commandeur
 24. Command
 25. Camand
 26. Chamandi
 27. Caminada
 28. Caminade
 29. Caminiti
 30. Camondo
 31. Canant
 32. Chinander
 33. Cimentada
 34. Cimental
 35. Commant
 36. Comonte
 37. Comontes
 38. Conant
 39. Chaminda
 40. Cementerio