Příjmení Comanda

Chcete-li vědět více o příjmení Comanda, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Comanda je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Comanda.

Příjmení Comanda ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Comanda, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Comanda určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Comanda

Zobrazit mapu příjmení Comanda

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Comandaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Comanda, abychom získali přesné informace o všech Comanda, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Comanda, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Comanda. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Comanda naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Comanda na světě

 1. Filipíny Filipíny (756)
 2. Itálie Itálie (95)
 3. Moldavsko Moldavsko (67)
 4. Spojené státy Spojené státy (51)
 5. Nigérie Nigérie (14)
 6. Egypt Egypt (4)
 7. Kamerun Kamerun (2)
 8. Argentina Argentina (1)
 9. Brazílie Brazílie (1)
 10. Demokratická republika Kongo Demokratická republika Kongo (1)
 11. Lesotho Lesotho (1)
 12. Niger Niger (1)
 13. Rumunsko Rumunsko (1)
 14. Rusko Rusko (1)
 15. Singapur Singapur (1)
 16. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Comanda na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Comanda. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Comanda častějším příjmením a ve kterých zemích je Comanda neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Comanda mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Comanda, která mají odlišný původ a význam..

 1. Comando
 2. Comand
 3. Comandi
 4. Comande
 5. Comandaru
 6. Comanita
 7. Command
 8. Camand
 9. Comandari
 10. Caminada
 11. Camondo
 12. Canandi
 13. Comandini
 14. Comandoli
 15. Comendez
 16. Commander
 17. Commant
 18. Comonte
 19. Conant
 20. Chaminda
 21. Comandante
 22. Comunidad
 23. Comandich
 24. Comont
 25. Chamandi
 26. Caminade
 27. Caminita
 28. Cammond
 29. Camont
 30. Camuendo
 31. Canant
 32. Chamant
 33. Chamond
 34. Ciment
 35. Cimentada
 36. Cimental
 37. Comendador
 38. Comment
 39. Comontes
 40. Coomonte