Příjmení Comandante

Chcete-li vědět více o příjmení Comandante, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Comandante je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Comandante.

Příjmení Comandante ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Comandante, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Comandante určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Comandante

Zobrazit mapu příjmení Comandante

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Comandanteů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Comandante, abychom získali přesné informace o všech Comandante, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Comandante, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Comandante. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Comandante naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Comandante na světě

 1. Filipíny Filipíny (1626)
 2. Brazílie Brazílie (81)
 3. Spojené státy Spojené státy (59)
 4. Peru Peru (21)
 5. Angola Angola (16)
 6. Rusko Rusko (15)
 7. Kanada Kanada (6)
 8. Bělorusko Bělorusko (3)
 9. Kuba Kuba (3)
 10. Itálie Itálie (2)
 11. Venezuela Venezuela (1)
 12. Argentina Argentina (1)
 13. Ázerbájdžán Ázerbájdžán (1)
 14. Cookovy ostrovy Cookovy ostrovy (1)
 15. Chile Chile (1)
 16. Čína Čína (1)
 17. Ekvádor Ekvádor (1)
 18. Španělsko Španělsko (1)
 19. Francie Francie (1)
 20. Japonsko Japonsko (1)
 21. Kazachstán Kazachstán (1)
 22. Mexiko Mexiko (1)
 23. Malajsie Malajsie (1)
 24. Namibie Namibie (1)
 25. Polsko Polsko (1)
 26. Portoriko Portoriko (1)
 27. Portugalsko Portugalsko (1)
 28. Rumunsko Rumunsko (1)
 29. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Comandante na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Comandante. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Comandante častějším příjmením a ve kterých zemích je Comandante neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Comandante začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Comandante. To je způsobeno tím, že příjmení Comandante často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Comandante mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Comandante, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Comandante prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Comandante, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Comandante nebo některé z příjmení podobných Comandante vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Comandante jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Comandante s společným kořenem.

 1. Comandaru
 2. Comandini
 3. Comanda
 4. Comande
 5. Comandari
 6. Canant
 7. Comandoli
 8. Comanita
 9. Comendador
 10. Commant
 11. Comonte
 12. Conant
 13. Comando
 14. Comand
 15. Comanducci
 16. Comandi
 17. Comandich
 18. Caminade
 19. Caminati
 20. Canandi
 21. Chamant
 22. Comendeiro
 23. Comendez
 24. Commander
 25. Comment
 26. Comontes
 27. Coomonte
 28. Chinyanta
 29. Cominotti
 30. Cominotto
 31. Cominetti
 32. Comunidad
 33. Camanducci
 34. Commandeur
 35. Caminatti
 36. Comont
 37. Command
 38. Camand
 39. Commentz
 40. Caminada