Příjmení Comande

Chcete-li vědět více o příjmení Comande, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Comande je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Comande.

Příjmení Comande ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Comande, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Comande určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Comande

Zobrazit mapu příjmení Comande

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Comandeů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Comande, abychom získali přesné informace o všech Comande, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Comande, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Comande. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Comande naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Comande na světě

 1. Itálie Itálie (327)
 2. Francie Francie (77)
 3. Austrálie Austrálie (30)
 4. Argentina Argentina (24)
 5. Spojené státy Spojené státy (19)
 6. Kanada Kanada (10)
 7. Belgie Belgie (1)
 8. Kamerun Kamerun (1)
 9. Španělsko Španělsko (1)
 10. Izrael Izrael (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Comande na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Comande. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Comande častějším příjmením a ve kterých zemích je Comande neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Comande začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Comande mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Comande, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Comande nebo některé z příjmení podobných Comande vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Comande jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Comande s společným kořenem.

 1. Comanda
 2. Comando
 3. Comand
 4. Comandi
 5. Comendez
 6. Commander
 7. Comonte
 8. Command
 9. Camand
 10. Caminade
 11. Camondo
 12. Canandi
 13. Comandaru
 14. Comandini
 15. Comandoli
 16. Comanita
 17. Commant
 18. Comontes
 19. Conant
 20. Coomonte
 21. Comandante
 22. Commandeur
 23. Comandich
 24. Comont
 25. Chamandi
 26. Comandari
 27. Caminada
 28. Cammond
 29. Camont
 30. Camuendo
 31. Canant
 32. Chamant
 33. Chaminade
 34. Chamond
 35. Chinander
 36. Ciment
 37. Comendeiro
 38. Comment
 39. Cumont
 40. Chimente