Příjmení Coltman

Chcete-li vědět více o příjmení Coltman, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coltman je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coltman.

Příjmení Coltman ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coltman, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coltman určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coltman

Zobrazit mapu příjmení Coltman

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coltmanů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coltman, abychom získali přesné informace o všech Coltman, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coltman, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coltman. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coltman naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coltman na světě

 1. Anglie Anglie (1387)
 2. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (843)
 3. Spojené státy Spojené státy (436)
 4. Austrálie Austrálie (225)
 5. Kanada Kanada (184)
 6. Nový Zéland Nový Zéland (132)
 7. Skotsko Skotsko (82)
 8. Wales Wales (15)
 9. Nizozemsko Nizozemsko (6)
 10. Jersey Jersey (5)
 11. Švédsko Švédsko (4)
 12. Švýcarsko Švýcarsko (3)
 13. Německo Německo (2)
 14. Severní Irsko Severní Irsko (2)
 15. Ukrajina Ukrajina (2)
 16. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 17. Botswana Botswana (1)
 18. Česká republika Česká republika (1)
 19. Španělsko Španělsko (1)
 20. Francie Francie (1)
 21. Gibraltar Gibraltar (1)
 22. Indonésie Indonésie (1)
 23. Jamajka Jamajka (1)
 24. Zimbabwe Zimbabwe (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coltman na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coltman. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coltman častějším příjmením a ve kterých zemích je Coltman neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coltman, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coltman.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coltman mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coltman, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coltman prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coltman, jak můžeme zjistit.

 1. Coltan
 2. Coultman
 3. Coldman
 4. Cloutman
 5. Colten
 6. Colton
 7. Coltamai
 8. Calton
 9. Cloudman
 10. Colden
 11. Coldham
 12. Coulton
 13. Culton
 14. Coldani
 15. Coloton
 16. Colledan
 17. Caltun
 18. Cholton
 19. Colaton
 20. Calatin
 21. Caldani
 22. Calden
 23. Caldon
 24. Caledon
 25. Caulton
 26. Celedon
 27. Chaltin
 28. Chelton
 29. Chilton
 30. Claton
 31. Cliton
 32. Clotton
 33. Clutton
 34. Clyton
 35. Colding
 36. Coldoni
 37. Colladon
 38. Colleton
 39. Colliton
 40. Colloton