Příjmení Colten

Chcete-li vědět více o příjmení Colten, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colten je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colten.

Příjmení Colten ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colten, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colten určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colten

Zobrazit mapu příjmení Colten

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coltenů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colten, abychom získali přesné informace o všech Colten, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colten, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colten. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colten naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colten na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (382)
 2. Brazílie Brazílie (2)
 3. Dánsko Dánsko (2)
 4. Austrálie Austrálie (1)
 5. Indie Indie (1)
 6. Itálie Itálie (1)
 7. Srí Lanka Srí Lanka (1)
 8. Paraguay Paraguay (1)
 9. Rusko Rusko (1)
 10. Švédsko Švédsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colten na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colten. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colten častějším příjmením a ve kterých zemích je Colten neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colten začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colten mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colten, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Colten nebo některé z příjmení podobných Colten vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colten jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colten s společným kořenem.

 1. Colden
 2. Coltan
 3. Colton
 4. Calden
 5. Calton
 6. Coltman
 7. Coulton
 8. Culton
 9. Coloton
 10. Caltun
 11. Cholton
 12. Colaton
 13. Calatin
 14. Caldon
 15. Caulton
 16. Chaltin
 17. Chelton
 18. Chilton
 19. Claton
 20. Cliton
 21. Clotton
 22. Clouden
 23. Clyton
 24. Colding
 25. Coldoni
 26. Colleton
 27. Colliton
 28. Colloton
 29. Colodny
 30. Coultman
 31. Calduen
 32. Chalden
 33. Coldani
 34. Claden
 35. Colatino
 36. Colledan
 37. Cioldin
 38. Calyton
 39. Clowton
 40. Clutten