Příjmení Coltan

Chcete-li vědět více o příjmení Coltan, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coltan je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coltan.

Příjmení Coltan ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coltan, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coltan určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coltan

Zobrazit mapu příjmení Coltan

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coltanů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coltan, abychom získali přesné informace o všech Coltan, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coltan, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coltan. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coltan naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coltan na světě

 1. Rumunsko Rumunsko (388)
 2. Španělsko Španělsko (22)
 3. Spojené státy Spojené státy (13)
 4. Anglie Anglie (6)
 5. Rusko Rusko (3)
 6. Austrálie Austrálie (2)
 7. Kolumbie Kolumbie (2)
 8. Moldavsko Moldavsko (2)
 9. Kanada Kanada (1)
 10. Německo Německo (1)
 11. Francie Francie (1)
 12. Wales Wales (1)
 13. Itálie Itálie (1)
 14. Lucembursko Lucembursko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coltan na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coltan. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coltan častějším příjmením a ve kterých zemích je Coltan neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coltan mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coltan, která mají odlišný původ a význam..

 1. Colten
 2. Coltman
 3. Colton
 4. Calton
 5. Colden
 6. Coultman
 7. Coulton
 8. Culton
 9. Coldani
 10. Coloton
 11. Caltun
 12. Cholton
 13. Colaton
 14. Coldman
 15. Calatin
 16. Caldani
 17. Calden
 18. Caldon
 19. Caulton
 20. Chaltin
 21. Chelton
 22. Chilton
 23. Claton
 24. Cliton
 25. Clotton
 26. Cloutman
 27. Clyton
 28. Coldham
 29. Colding
 30. Coldoni
 31. Colladon
 32. Colleton
 33. Colliton
 34. Colloton
 35. Colodny
 36. Colatino
 37. Caldana
 38. Coltamai
 39. Colledan
 40. Cioldin