Příjmení Colodny

Chcete-li vědět více o příjmení Colodny, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colodny je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colodny.

Příjmení Colodny ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colodny, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colodny určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colodny

Zobrazit mapu příjmení Colodny

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colodnyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colodny, abychom získali přesné informace o všech Colodny, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colodny, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colodny. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colodny naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colodny na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (321)
 2. Argentina Argentina (6)
 3. Kanada Kanada (5)
 4. Ekvádor Ekvádor (1)
 5. Izrael Izrael (1)
 6. Rusko Rusko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colodny na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colodny. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colodny častějším příjmením a ve kterých zemích je Colodny neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colodny začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colodny. To je způsobeno tím, že příjmení Colodny často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colodny mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colodny, která mají odlišný původ a význam..

 1. Colden
 2. Colding
 3. Coldoni
 4. Coltan
 5. Colten
 6. Colton
 7. Coldani
 8. Coloton
 9. Caldani
 10. Calden
 11. Caldon
 12. Calduna
 13. Caledon
 14. Calton
 15. Celedon
 16. Clouden
 17. Coldham
 18. Colladon
 19. Colloton
 20. Coltman
 21. Coulton
 22. Culton
 23. Cledon
 24. Clodion
 25. Celadini
 26. Celadin
 27. Claden
 28. Colatino
 29. Celadyn
 30. Celidon
 31. Caldana
 32. Caldini
 33. Colledan
 34. Calidoni
 35. Cioldin
 36. Caltun
 37. Cholton
 38. Colaton
 39. Coldman
 40. Calatin