Příjmení Coldani

Chcete-li vědět více o příjmení Coldani, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coldani je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coldani.

Příjmení Coldani ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coldani, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coldani určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coldani

Zobrazit mapu příjmení Coldani

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coldaniů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coldani, abychom získali přesné informace o všech Coldani, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coldani, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coldani. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coldani naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coldani na světě

 1. Itálie Itálie (449)
 2. Argentina Argentina (90)
 3. Spojené státy Spojené státy (49)
 4. Brazílie Brazílie (1)
 5. Anglie Anglie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coldani na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coldani. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coldani častějším příjmením a ve kterých zemích je Coldani neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Coldani. To je způsobeno tím, že příjmení Coldani často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coldani, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coldani.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coldani prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coldani, jak můžeme zjistit.

 1. Caldani
 2. Coldoni
 3. Colden
 4. Colding
 5. Coltan
 6. Caldana
 7. Caldini
 8. Coldman
 9. Calden
 10. Caldon
 11. Calduna
 12. Cialdini
 13. Coldham
 14. Colodny
 15. Colten
 16. Coltman
 17. Colton
 18. Celadini
 19. Coltamai
 20. Colledan
 21. Calidoni
 22. Cioldin
 23. Calatin
 24. Caldenas
 25. Caledon
 26. Calidonio
 27. Calton
 28. Celedon
 29. Celedonio
 30. Claudini
 31. Clouden
 32. Cloudman
 33. Colladon
 34. Coultman
 35. Coulton
 36. Culton
 37. Caledonia
 38. Celedonia
 39. Calduen
 40. Chalden