Příjmení Coltamai

Chcete-li vědět více o příjmení Coltamai, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coltamai je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coltamai.

Příjmení Coltamai ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coltamai, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coltamai určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coltamai

Zobrazit mapu příjmení Coltamai

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coltamaiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coltamai, abychom získali přesné informace o všech Coltamai, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coltamai, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coltamai. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coltamai naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coltamai na světě

 1. Švýcarsko Švýcarsko (30)
 2. Itálie Itálie (17)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coltamai na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coltamai. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coltamai častějším příjmením a ve kterých zemích je Coltamai neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coltamai začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Coltamai. To je způsobeno tím, že příjmení Coltamai často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coltamai, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coltamai.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coltamai mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coltamai, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Coltamai nebo některé z příjmení podobných Coltamai vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coltamai jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coltamai s společným kořenem.

 1. Coltman
 2. Coltan
 3. Coultman
 4. Coldani
 5. Coldman
 6. Caldani
 7. Cloutman
 8. Coldham
 9. Coldoni
 10. Colladon
 11. Colten
 12. Colton
 13. Caldana
 14. Colledan
 15. Colaton
 16. Collaton
 17. Calatin
 18. Caldenas
 19. Calduna
 20. Calton
 21. Claton
 22. Claudin
 23. Cleaton
 24. Cloudman
 25. Colden
 26. Colding
 27. Colleton
 28. Colliton
 29. Colloton
 30. Colodny
 31. Coulton
 32. Culton
 33. Clodumar
 34. Callatin
 35. Celadini
 36. Celadin
 37. Claden
 38. Colatino
 39. Celadyn
 40. Coloton