Příjmení Cologni

Chcete-li vědět více o příjmení Cologni, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cologni je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cologni.

Příjmení Cologni ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cologni, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cologni určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cologni

Zobrazit mapu příjmení Cologni

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cologniů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cologni, abychom získali přesné informace o všech Cologni, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cologni, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cologni. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cologni naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cologni na světě

 1. Itálie Itálie (745)
 2. Brazílie Brazílie (325)
 3. Francie Francie (200)
 4. Belgie Belgie (4)
 5. Argentina Argentina (2)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (2)
 7. Spojené státy Spojené státy (2)
 8. Austrálie Austrálie (1)
 9. Bulharsko Bulharsko (1)
 10. Anglie Anglie (1)
 11. Mexiko Mexiko (1)
 12. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cologni na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cologni. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cologni častějším příjmením a ve kterých zemích je Cologni neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cologni začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

 1. Cologna
 2. Cologne
 3. Coligny
 4. Collogne
 5. Cologan
 6. Coloigne
 7. Coulogne
 8. Colzani
 9. Colognoli
 10. Calagna
 11. Calzoni
 12. Colagan
 13. Colgan
 14. Colgin
 15. Coligan
 16. Colignon
 17. Colijn
 18. Colson
 19. Colsons
 20. Colesnic
 21. Coloccini
 22. Calgani
 23. Calcini
 24. Colcenti
 25. Calcani
 26. Culzoni
 27. Colognato
 28. Calagno
 29. Colognese
 30. Calcan
 31. Calcena
 32. Calcina
 33. Calcine
 34. Calignon
 35. Calkin
 36. Calkins
 37. Calkoen
 38. Calosina
 39. Calsina
 40. Calsone