Příjmení Colsons

Chcete-li vědět více o příjmení Colsons, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colsons je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colsons.

Příjmení Colsons ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colsons, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colsons určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colsons

Zobrazit mapu příjmení Colsons

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colsonsů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colsons, abychom získali přesné informace o všech Colsons, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colsons, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colsons. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colsons naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colsons na světě

 1. Austrálie Austrálie (2)
 2. Spojené státy Spojené státy (2)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colsons na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colsons. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colsons častějším příjmením a ve kterých zemích je Colsons neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colsons začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

 1. Colson
 2. Calsone
 3. Celson
 4. Coalson
 5. Coleson
 6. Coulson
 7. Culson
 8. Coolson
 9. Calkins
 10. Calsina
 11. Calsyn
 12. Calzon
 13. Calzone
 14. Calzoni
 15. Celsing
 16. Chilson
 17. Clason
 18. Closson
 19. Colasson
 20. Colchon
 21. Colgan
 22. Colgin
 23. Coligny
 24. Colijn
 25. Collison
 26. Collogne
 27. Cologna
 28. Cologne
 29. Cologni
 30. Culsan
 31. Celsina
 32. Colzani
 33. Calzona
 34. Calasans
 35. Culzoni
 36. Calsin
 37. Colcomb
 38. Coulsen
 39. Calagna
 40. Calasanz