Příjmení Colijn

Chcete-li vědět více o příjmení Colijn, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colijn je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colijn.

Příjmení Colijn ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colijn, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colijn určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colijn

Zobrazit mapu příjmení Colijn

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colijnů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colijn, abychom získali přesné informace o všech Colijn, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colijn, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colijn. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colijn naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colijn na světě

 1. Nizozemsko Nizozemsko (1479)
 2. Spojené státy Spojené státy (27)
 3. Belgie Belgie (20)
 4. Švýcarsko Švýcarsko (20)
 5. Španělsko Španělsko (10)
 6. Kanada Kanada (9)
 7. Německo Německo (9)
 8. Dánsko Dánsko (8)
 9. Rakousko Rakousko (5)
 10. Anglie Anglie (4)
 11. Norsko Norsko (3)
 12. Brazílie Brazílie (2)
 13. Austrálie Austrálie (1)
 14. Francie Francie (1)
 15. Irák Irák (1)
 16. Itálie Itálie (1)
 17. Nový Zéland Nový Zéland (1)
 18. Polsko Polsko (1)
 19. Švédsko Švédsko (1)
 20. Singapur Singapur (1)
 21. Thajsko Thajsko (1)
 22. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colijn na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colijn. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colijn častějším příjmením a ve kterých zemích je Colijn neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colijn, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colijn.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colijn mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colijn, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colijn prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colijn, jak můžeme zjistit.

 1. Colgan
 2. Colgin
 3. Coligan
 4. Coligny
 5. Colson
 6. Calijan
 7. Calcan
 8. Calkin
 9. Calsyn
 10. Calzon
 11. Celson
 12. Coalson
 13. Colacion
 14. Colagan
 15. Colchen
 16. Colchin
 17. Colchon
 18. Coleson
 19. Colignon
 20. Colligan
 21. Collison
 22. Cologan
 23. Cologna
 24. Cologne
 25. Cologni
 26. Coloigne
 27. Colsons
 28. Coolican
 29. Coulson
 30. Culkin
 31. Culsan
 32. Colzani
 33. Culson
 34. Calsin
 35. Colicino
 36. Calken
 37. Coolson
 38. Coulsen
 39. Celgin
 40. Calagna