Příjmení Cologne

Chcete-li vědět více o příjmení Cologne, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cologne je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cologne.

Příjmení Cologne ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cologne, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cologne určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cologne

Zobrazit mapu příjmení Cologne

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cologneů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cologne, abychom získali přesné informace o všech Cologne, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cologne, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cologne. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cologne naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cologne na světě

 1. Belgie Belgie (154)
 2. Francie Francie (53)
 3. Izrael Izrael (36)
 4. Anglie Anglie (17)
 5. Brazílie Brazílie (6)
 6. Argentina Argentina (1)
 7. Švýcarsko Švýcarsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cologne na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cologne. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cologne častějším příjmením a ve kterých zemích je Cologne neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Cologne. To je způsobeno tím, že příjmení Cologne často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Cologne, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Cologne.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Cologne prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Cologne, jak můžeme zjistit.

 1. Collogne
 2. Cologna
 3. Cologni
 4. Coloigne
 5. Coulogne
 6. Coligny
 7. Cologan
 8. Colognese
 9. Calagna
 10. Calcine
 11. Calsone
 12. Calzone
 13. Clignet
 14. Closner
 15. Clugnet
 16. Colagan
 17. Colcombe
 18. Colgan
 19. Colgin
 20. Coligan
 21. Colignon
 22. Colijn
 23. Colson
 24. Colsons
 25. Colzani
 26. Colognoli
 27. Colognato
 28. Calagno
 29. Calcan
 30. Calcena
 31. Calcina
 32. Calcines
 33. Calignon
 34. Calkin
 35. Calkins
 36. Calkoen
 37. Calosina
 38. Calsina
 39. Calsyn
 40. Calzon