Příjmení Colognese

Chcete-li vědět více o příjmení Colognese, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colognese je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colognese.

Příjmení Colognese ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colognese, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colognese určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colognese

Zobrazit mapu příjmení Colognese

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cologneseů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colognese, abychom získali přesné informace o všech Colognese, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colognese, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colognese. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colognese naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colognese na světě

 1. Itálie Itálie (632)
 2. Brazílie Brazílie (537)
 3. Francie Francie (47)
 4. Anglie Anglie (8)
 5. Indie Indie (2)
 6. Argentina Argentina (1)
 7. Austrálie Austrálie (1)
 8. Česká republika Česká republika (1)
 9. Německo Německo (1)
 10. Maďarsko Maďarsko (1)
 11. Island Island (1)
 12. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colognese na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colognese. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colognese častějším příjmením a ve kterých zemích je Colognese neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colognese začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colognese, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colognese.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colognese mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colognese, která mají odlišný původ a význam..

 1. Cologne
 2. Collogne
 3. Cologna
 4. Cologni
 5. Coloigne
 6. Coulogne
 7. Colognoli
 8. Colognato
 9. Calcines
 10. Clignet
 11. Clignett
 12. Closner
 13. Clugnet
 14. Colignon
 15. Coligny
 16. Cologan
 17. Colsons
 18. Calagna
 19. Calcine
 20. Calignon
 21. Calkins
 22. Callesen
 23. Calsone
 24. Calzone
 25. Closen
 26. Closener
 27. Clossen
 28. Colagan
 29. Colasante
 30. Colchen
 31. Colcombe
 32. Coleson
 33. Colgan
 34. Colgin
 35. Coligan
 36. Colijn
 37. Collignon
 38. Colosimo
 39. Colson
 40. Colesnic