Příjmení Colesnic

Chcete-li vědět více o příjmení Colesnic, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colesnic je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colesnic.

Příjmení Colesnic ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colesnic, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colesnic určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colesnic

Zobrazit mapu příjmení Colesnic

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colesniců na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colesnic, abychom získali přesné informace o všech Colesnic, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colesnic, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colesnic. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colesnic naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colesnic na světě

 1. Moldavsko Moldavsko (3291)
 2. Rumunsko Rumunsko (97)
 3. Rusko Rusko (10)
 4. Spojené státy Spojené státy (9)
 5. Argentina Argentina (5)
 6. Anglie Anglie (5)
 7. Řecko Řecko (5)
 8. Itálie Itálie (4)
 9. Německo Německo (3)
 10. Španělsko Španělsko (2)
 11. Francie Francie (2)
 12. Rakousko Rakousko (1)
 13. Austrálie Austrálie (1)
 14. Brazílie Brazílie (1)
 15. Kanada Kanada (1)
 16. Irsko Irsko (1)
 17. Podněstří Podněstří (1)
 18. Švédsko Švédsko (1)
 19. Turecko Turecko (1)
 20. Ukrajina Ukrajina (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colesnic na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colesnic. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colesnic častějším příjmením a ve kterých zemích je Colesnic neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Colesnic. To je způsobeno tím, že příjmení Colesnic často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colesnic nebo některé z příjmení podobných Colesnic vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colesnic jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colesnic s společným kořenem.

 1. Coleson
 2. Cologni
 3. Colzani
 4. Culisniuc
 5. Calzoni
 6. Closner
 7. Clossin
 8. Clusin
 9. Colasante
 10. Colasanti
 11. Colasanto
 12. Colasson
 13. Colchin
 14. Colgan
 15. Colgin
 16. Colignon
 17. Coligny
 18. Colijn
 19. Collesson
 20. Cologna
 21. Cologne
 22. Colosimo
 23. Colson
 24. Colsons
 25. Calegain
 26. Calgani
 27. Clesen
 28. Calcini
 29. Colcenti
 30. Calcani
 31. Culzoni
 32. Calsin
 33. Calagna
 34. Calasanz
 35. Calcan
 36. Calcena
 37. Calcina
 38. Calcine
 39. Calcines
 40. Calignon