Příjmení Colmena

Chcete-li vědět více o příjmení Colmena, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colmena je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colmena.

Příjmení Colmena ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colmena, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colmena určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colmena

Zobrazit mapu příjmení Colmena

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colmenaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colmena, abychom získali přesné informace o všech Colmena, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colmena, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colmena. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colmena naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colmena na světě

 1. Bolívie Bolívie (555)
 2. Španělsko Španělsko (467)
 3. Mexiko Mexiko (154)
 4. Spojené státy Spojené státy (18)
 5. Argentina Argentina (8)
 6. Brazílie Brazílie (1)
 7. Kanada Kanada (1)
 8. Chile Chile (1)
 9. Kolumbie Kolumbie (1)
 10. Francie Francie (1)
 11. Anglie Anglie (1)
 12. Norsko Norsko (1)
 13. Peru Peru (1)
 14. Venezuela Venezuela (1)
 15. Belgie Belgie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colmena na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colmena. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colmena častějším příjmením a ve kterých zemích je Colmena neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colmena, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colmena.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colmena nebo některé z příjmení podobných Colmena vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colmena jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colmena s společným kořenem.

 1. Colmen
 2. Colmenar
 3. Colemen
 4. Colman
 5. Colmenera
 6. Colmon
 7. Colmont
 8. Colomina
 9. Colmeña
 10. Colmant
 11. Calman
 12. Calmont
 13. Celemina
 14. Clemen
 15. Clemens
 16. Clement
 17. Clemenz
 18. Clemenza
 19. Climen
 20. Climens
 21. Climent
 22. Coelman
 23. Coleman
 24. Colemon
 25. Colimon
 26. Collman
 27. Colmenares
 28. Colmenarez
 29. Colmenero
 30. Colmines
 31. Colominas
 32. Colomino
 33. Coolman
 34. Coulman
 35. Culmone
 36. Clementa
 37. Colemont
 38. Coloman
 39. Calament
 40. Calmon