Příjmení Colominas

Chcete-li vědět více o příjmení Colominas, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colominas je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colominas.

Příjmení Colominas ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colominas, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colominas určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colominas

Zobrazit mapu příjmení Colominas

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colominasů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colominas, abychom získali přesné informace o všech Colominas, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colominas, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colominas. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colominas naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colominas na světě

 1. Španělsko Španělsko (486)
 2. Spojené státy Spojené státy (38)
 3. Uruguay Uruguay (36)
 4. Argentina Argentina (30)
 5. Dominikánská republika Dominikánská republika (23)
 6. Venezuela Venezuela (17)
 7. Brazílie Brazílie (6)
 8. Nizozemsko Nizozemsko (5)
 9. Kuba Kuba (4)
 10. Guatemala Guatemala (3)
 11. Francie Francie (2)
 12. Andorra Andorra (1)
 13. Belgie Belgie (1)
 14. Kanada Kanada (1)
 15. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 16. Mexiko Mexiko (1)
 17. Norsko Norsko (1)
 18. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colominas na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colominas. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colominas častějším příjmením a ve kterých zemích je Colominas neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colominas, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colominas.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colominas mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colominas, která mají odlišný původ a význam..

 1. Colomina
 2. Colomines
 3. Colmines
 4. Colomino
 5. Calaminus
 6. Calomino
 7. Celemina
 8. Clemins
 9. Colmena
 10. Colmenar
 11. Coloman
 12. Calamino
 13. Callinan
 14. Celemin
 15. Clemans
 16. Clemens
 17. Clements
 18. Clemons
 19. Clemonts
 20. Climens
 21. Cloman
 22. Clonan
 23. Cloonan
 24. Coleman
 25. Colemen
 26. Colemon
 27. Colimon
 28. Collman
 29. Colman
 30. Colmen
 31. Colmenares
 32. Colmon
 33. Colmont
 34. Cullinan
 35. Colemont
 36. Colmant
 37. Colemann
 38. Coliman
 39. Colmanni
 40. Colonomos