Příjmení Colemen

Chcete-li vědět více o příjmení Colemen, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colemen je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colemen.

Příjmení Colemen ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colemen, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colemen určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colemen

Zobrazit mapu příjmení Colemen

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colemenů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colemen, abychom získali přesné informace o všech Colemen, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colemen, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colemen. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colemen naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colemen na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (134)
 2. Turecko Turecko (41)
 3. Libérie Libérie (11)
 4. Austrálie Austrálie (5)
 5. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 6. Rusko Rusko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colemen na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colemen. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colemen častějším příjmením a ve kterých zemích je Colemen neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Colemen. To je způsobeno tím, že příjmení Colemen často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colemen mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colemen, která mají odlišný původ a význam..

 1. Clemen
 2. Coleman
 3. Colemon
 4. Colmen
 5. Celemin
 6. Chelemen
 7. Cleman
 8. Clemens
 9. Clement
 10. Clemenz
 11. Clemmen
 12. Clemon
 13. Climen
 14. Colimon
 15. Collman
 16. Colman
 17. Colmena
 18. Colmon
 19. Colemont
 20. Coloman
 21. Colemann
 22. Coliman
 23. Clemeno
 24. Callmen
 25. Celimen
 26. Caleman
 27. Calaman
 28. Caliman
 29. Calman
 30. Celemina
 31. Claman
 32. Clamon
 33. Clemans
 34. Clemence
 35. Clemency
 36. Clemente
 37. Clementi
 38. Clements
 39. Clementz
 40. Clemenza