Příjmení Collman

Chcete-li vědět více o příjmení Collman, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Collman je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Collman.

Příjmení Collman ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Collman, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Collman určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Collman

Zobrazit mapu příjmení Collman

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Collmanů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Collman, abychom získali přesné informace o všech Collman, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Collman, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Collman. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Collman naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Collman na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (902)
 2. Anglie Anglie (201)
 3. Austrálie Austrálie (73)
 4. Argentina Argentina (61)
 5. Jamajka Jamajka (57)
 6. Švédsko Švédsko (29)
 7. Mexiko Mexiko (17)
 8. Kanada Kanada (14)
 9. Nový Zéland Nový Zéland (13)
 10. Německo Německo (5)
 11. Tanzanie Tanzanie (3)
 12. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (2)
 13. Brazílie Brazílie (2)
 14. Česká republika Česká republika (2)
 15. Filipíny Filipíny (2)
 16. Kostarika Kostarika (1)
 17. Severní Kypr Severní Kypr (1)
 18. Dánsko Dánsko (1)
 19. Egypt Egypt (1)
 20. Španělsko Španělsko (1)
 21. Francie Francie (1)
 22. Severní Irsko Severní Irsko (1)
 23. Skotsko Skotsko (1)
 24. Indonésie Indonésie (1)
 25. Irsko Irsko (1)
 26. Japonsko Japonsko (1)
 27. Malajsie Malajsie (1)
 28. Nigérie Nigérie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Collman na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Collman. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Collman častějším příjmením a ve kterých zemích je Collman neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Collman. To je způsobeno tím, že příjmení Collman často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Collman, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Collman.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Collman prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Collman, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Collman nebo některé z příjmení podobných Collman vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Collman jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Collman s společným kořenem.

 1. Coelman
 2. Coleman
 3. Colman
 4. Coolman
 5. Coulman
 6. Cullman
 7. Coloman
 8. Coliman
 9. Calaman
 10. Caliman
 11. Calman
 12. Challman
 13. Chellman
 14. Chilman
 15. Claman
 16. Cleman
 17. Cloman
 18. Clyman
 19. Colemen
 20. Colemon
 21. Colimon
 22. Colmen
 23. Colmon
 24. Colmant
 25. Colemann
 26. Callmen
 27. Climan
 28. Caleman
 29. Calimani
 30. Calimano
 31. Callanan
 32. Callinan
 33. Calnan
 34. Celemin
 35. Clamon
 36. Clayman
 37. Clemans
 38. Clemen
 39. Clemon
 40. Climen