Příjmení Cleman

Chcete-li vědět více o příjmení Cleman, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cleman je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cleman.

Příjmení Cleman ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cleman, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cleman určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cleman

Zobrazit mapu příjmení Cleman

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Clemanů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cleman, abychom získali přesné informace o všech Cleman, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cleman, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cleman. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cleman naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cleman na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (119)
 2. Venezuela Venezuela (106)
 3. Francie Francie (26)
 4. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (22)
 5. Itálie Itálie (19)
 6. Kanada Kanada (12)
 7. Libérie Libérie (12)
 8. Brazílie Brazílie (11)
 9. Argentina Argentina (6)
 10. Papua-Nová Guinea Papua-Nová Guinea (6)
 11. Haiti Haiti (4)
 12. Benin Benin (2)
 13. Německo Německo (1)
 14. Španělsko Španělsko (1)
 15. Anglie Anglie (1)
 16. Irák Irák (1)
 17. Nikaragua Nikaragua (1)
 18. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cleman na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cleman. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cleman častějším příjmením a ve kterých zemích je Cleman neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Cleman. To je způsobeno tím, že příjmení Cleman často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Cleman nebo některé z příjmení podobných Cleman vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cleman jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cleman s společným kořenem.

 1. Claman
 2. Clemans
 3. Clemen
 4. Clemon
 5. Cloman
 6. Clyman
 7. Coleman
 8. Climan
 9. Caleman
 10. Clemann
 11. Calaman
 12. Caliman
 13. Calman
 14. Celemin
 15. Clamon
 16. Clayman
 17. Clemens
 18. Clement
 19. Clemenz
 20. Clemins
 21. Clemmen
 22. Clemons
 23. Clemont
 24. Clennan
 25. Clenon
 26. Climen
 27. Clonan
 28. Clunan
 29. Coelman
 30. Colemen
 31. Colemon
 32. Collman
 33. Colman
 34. Culemann
 35. Cullman
 36. Coloman
 37. Colemann
 38. Coliman
 39. Clemeno
 40. Calimani